Haber

Selahattin Demirtaş: “Hayal Allah Aşkına Erdoğan Artık Bu Halkın Yanında!”

Selahattin Demirtaş, Twitter’da Erdoğan’a, ‘Allah aşkına bu insanların yanında ol Erdoğan!’ dedi. O çağırdı. Demirtaş, ‘Yoldan çekil. Biz kendi yaralarımızı sarıyoruz, yeter ki onları gölgede bırakmayın.’ söz konusu.

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, tutuklu bulunduğu Edirne Cezaevi’nden avukatları aracılığıyla kullandığı sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı deprem bölgelerindeki yardım çalışmalarını eleştirdi.

Sorun ne biliyor musun Erdoğan? Ülkenin bütün güçleri sizin elinizde, dünyanın yardımını topluyoruz ama sizi aşıp kardeşlerimize ulaşamıyoruz. Sorun sensin Erdoğan.

“PROBLEM SİZSİNİZ ERDOĞAN”

Sorun ne biliyor musun Erdoğan? Korkunç acılar içinde olan insanlara baktığınızda çocuklarınızı, annenizi, babanızı, ruhlarınızı görmüyorsunuz. Onları oylardan oluşan nesneler olarak görüyorsunuz. Sorun sensin Erdoğan.

“AŞKI, AĞLAMAYI, SARILMAYI, MERHAMETİ UNUTMUŞSUN”

Sorun ne biliyor musun Erdoğan? Sevmeyi, ağlamayı, sarılmayı, şefkati unuttun. Biz 85 milyon sizinle başka dünyaların insanlarıyız, insanlığı unuttunuz. Sorun sensin Erdoğan.

“KURTULMAK. KENDİ YARALARIMIZI BEKLİYORUZ”

Çözüm ne biliyor musun Erdoğan? Yasaklayın, engelleyin, hakaret edin, tehdit edin, küfür edin. Kurtulmak. Biz kendi yaralarımızı sarıyoruz, onlara gölge düşürmenize gerek yok. Allah aşkına defol bu insanların yanından Erdoğan!”

habermihaliccik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu