Yaşam

Kuruluş Osman’da bugün yeni bölüm var mı yok mu neden olmasın? 8 Şubat 2023 Kuruluş Osman yok mu bu akşam ara mı verdi yeni bölüm haftaya mı?

Kuruluş Osman Yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın yazdığı, ilk bölümü 20 Kasım 2019’da yayınlanan, Bozdağ Sinema imzalı tarih, aksiyon, macera, kurgu ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Kuruluş Osmanyeni bölümü var mı yok mu neden olmasın? 8 Şubat 2023 Kuruluş Osman bu akşam mı yayınlanacak, medyum mu yoksa haftaya mı? Kuruluş Osman neden olmasın?

BUGÜN ORGANİZASYON OSMAN VAR MI, YOK MU, NEDEN YOK?

Bugün 8 Şubat 2023 Çarşamba Kuruluş Osman dizisi atv yayın akışında yer almadı. Dizi bugün ekranda olmayacak. Sarsıntı nedeniyle dizi bu hafta pek çok kanalda gösterilmeyecek. Deprem bölgesinden anlık gelişmeler ATV’de aktarılıyor.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

KURUMSAL OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuruluş Osman her çarşamba atv’de!

Osman Bey, Nayman tehlikesine karşı ne yapacak?

Osman Bey tehlikenin farkındadır. Beylere Nayman’ın topraklarına yaklaştığını tekrarlar. Nayman vatanlarını cehenneme çevirmeye geliyor. Osman Bey, Beyleri Nayman’a karşı birleşmeye ikna edebilecek midir?

Osman Bey askerden men edildi!

İsimhan Sultan ve Beylerin gündemi, Osman Bey’in birlik teklifidir. Karesi Bey’in Osman Bey’in teklifine ölçülü yaklaşması, diğer beyler arasında hoşnutsuzluğa neden olur. Ortada çatışmalar çıkar. Nayman’a karşı bir ordu kurulmasına karar verildi. Ancak Osman Bey, İsimhan Sultan tarafından ordudan men edilir. Osman Bey’in sendikadan men edilmesine sebep olan sorun nedir? Osman Bey’siz kurulan ordu, Nayman’a karşı etkili olabilecek midir?

Nayman’ın gözünde Komutan Osman Bey!

Nayman Extremes’e geldi. Nayman’ın İsimhan Sultan’a karşı tavrı herkesi şaşırtır çünkü Nayman, Osman Bey’i komutan olarak görmektedir. Nayman, Osman Bey’in nerede olduğunu sorgular. İsimhan Sultan ne cevap verecek?

Osman Bey vazgeçmiyor!

Her şeye rağmen Osman Bey kendi oyununu kuruyor. Turgut Bey’i ve Alplerini etrafına toplar. Amacı Nayman’dır. Osman Bey, Nayman’ın nökerini nasıl biçecek?

Orhan Bey’e şifa aranıyor

Orhan Bey’in durumu Kayı Obası’nda herkesi üzer. Orhan Bey’e şifa aranır. Bu sırada kampa gelen Bengi Hatun, “Orhan Bey yürüyemediği için direk Alaeddin Bey’in hakkıdır” der. Bengi Hatun; Bala Hatun ve Malhun, Hatun’un içine kurt sokabilecek midir?

Frigg Bala Hatun’un elinde

Frigg, Bala Hatun’un eline geçmiştir. Frigg’in kaderi ne olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu